Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Творчі звіти

Звітує Каланчацька громада

13 квітня 2018 р.

13 квітня 2018 року на базі головного Будинку культури Каланчацької селищної ради відбувся Огляд аматорського мистецтва колективів громади, що носять звання «народний».
Виступ народного ансамблю народної пісні «Степовичка» головного Будинку культури (кер. Т.Подвисоцька) прозвучав дещо незлагоджено у а’капельних творах, мало було тембрального ансамблю, не завжди точним було інтонування у середніх голосах, хоча репертуар підібрано органічний, під фонограму звучання було гарне.

Таланти Новотроїцького краю

31 березня 2018 р.

30 березня на базі Новотроїцького Центру культури та дозвілля відбувся Огляд аматорського мистецтва району на підтвердження звання народний та зразковий аматорський колектив. В Огляді взяли участь 8 клубних формувань, що носять звання «народний» та «зразковий» та 1 – претендент на його отримання.

Звітує Генічеський район

31 березня 2018 р.

30 березня на базі Генічеського РБК відбувся Огляд аматорського мистецтва району на підтвердження звання «народний (зразковий) аматорський колектив».
В Огляді взяли участь 14 аматорських колективів зі званням «народний» та «зразковий» та 2 претенденти на його отримання.

Звітує Великолепетиський район

24 березня 2018 р.

23 березня на базі Князегригорівського сільського Будинку культури відбувся огляд аматорських колективів Великолепетиського району на підтвердження звання «народний» та «зразковий».
Вокальні колективи, які захищали свої звання, добре костюмовані, повністю укомплектовані, мають цікавий самобутній репертуар.

Феєрія творчості

19 березня 2018 р.

18 березня на базі Новокаховського міського Палацу культури відбувся перегляд аматорських колективів на підтвердження звання «народний» та «зразковий», який перетворився на яскраву феєрію музики, пісні та танцю.
м.Нова Каховка – приклад дієвої роботи з популяризації аматорського мистецтва, тут набули розвитку всі жанри народної творчості, постійно працює 21 аматорський колектив, що носить звання «народний» та «зразковий».

Огляд колективів Білозерщини

18 березня 2018 р.

17 березня на базі Білозерського районного Будинку культури відбувся перегляд аматорських колективів на підтвердження звання «народний» та «зразковий». Всього у районі працює 14 колективів, що носять почесні звання.

Сторінки