Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Запрошуємо на "Таврія-Борщ"!

17 вересня 2019 р.

28 вересня цього року Відкритий мистецько-кулінарний фестиваль «Таврія-Борщ» їде до Асканії-Нова у гості до першого фестивалю «Гобелен-фест», що став переможцем Всеукраїнського конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження

Підчас фестивалю пройде чимало різноманітних творчих та мистецьких заходів, презентацій, концертних виступів, виставок та ярмарків народного мистецтва. Але наші тавричани вміють не лише гарно співати й танцювати, а й смачно готувати і щедро гостей частувати.

Родзинкою фестивалю стане конкурс української традиційної страви «Таврія-Борщ». Щедра скатертина-самобранка розгорнеться на столах для презентацій. Тут можна буде побачити усі щедроти родючої української землі та всі традиційні страви українського кухні. Гості фестивалю зможуть порівняти кулінарні таланти наших земляків, посмакувавши улюбленим наїдком українців, виготовленим за найрізноманітнішими рецептами.

Мистецько-кулінарний фестиваль «Таврія-Борщ» проводиться з метою збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини українців. До участі у фестивалі запрошуються творчі делегації від районів, громад, організацій та підприємств області.

Заїзд учасників 28 вересня з 9:00 години.

Кожна делегація готує свій оригінальний борщ за традиційним чи креативним авторським рецептом. Конкурсна дегустація борщів буде проходити окремо в наметі організаторів - ОЦНТ - в однаковому посуді (видається). Кожен борщ матиме свій номерок, переможця за смаковими якостями журі визначатиме без відомостей про автора страви.

Дегустація борщів членами журі з 12:00 до 13:00 години.

До кожної конкурсної страви необхідно підготувати творчу презентацію, до якої обов’язково включається пісня-переробка про борщ. Тривалість презентації до 5 хвилин - це буде єдиний сценічний виступ в рамках фестивалю, тому пропонуємо показати тут увесь свій мистецький потенціал, залучивши кращі творчі колективи.

Презентація на фестивальній сцені з 13:00 до 15:00.

Для визначення найкращої візуальної презентації та найоригінальнішої подачі страви усі борщі будуть експонуватися на окремому майданчику «Стіл достатку». Для цього учасникам потрібно яскраво оформити свою частину столу і зробити цікаву візуальну презентацію. Обмежень у додаткових стравах, поданих до борщу немає. Рецепт борщу необхідно надати у креативно оформленому друкованому вигляді.

Презентація подачі на спільному столі з 15:00.

Переможець конкурсу визначається за сумою балів у критеріях: смакові якості+ творча презентація + візуальна презентація.

Журі визначить та нагородить кращих у таких номінаціях:

«Таврія-Борщ» - ( переможець фестивалю)

«Феєрія смаку» - (неперевершений смак)

«Ноу-Хау-Борщ» - (з додаванням незвичних продуктів)

«Вміла готувати, вміла й подавати» - (найоригінальніша подача борщу)

«З бабусиної печі» - (за збереження народних кулінарних традицій)

«Промоушен-Борщ» - (найкраща творча презентація та реклама)

«Мрія українця» - (найбагатший стіл)

«Талант не проїси» - (краща пісня про борщ)

«Борщ - елітна страва» - (вишукана подача борщу)

«Щасливі разом» - (за активну творчу позицію)

Одночасно з концертною програмою фестивалю працюватиме виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва. Запрошуються майстри народної творчості з майстер-класами. Обов’язковою є яскрава презентаційна сувенірна продукція з назвою та символікою міста, району, громади (календарики, значки, магніти та інші вироби).

Крім сувенірної продукції пропонуємо представити вироби у техніці (або її імітації) гобеленства, ткацтва, валяння з повсті (фелтінг, фільцевання), художньої обробки текстилю, плетіння килимків, ряден та ін. Бажано процес виготовлення продукції здійснювати на місці, залучаючи глядачів та туристів.

Заявки на участь у мистецько-кулінарному фестивалі «Таврія-Борщ» приймаються до 20 вересня за адресою: осntkherson@ukr.net

Координатор фестивалю Коваль Євгенія Олександрівна – 0506773302

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.