Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

"Їхня пісня в душі, їхня доля - в культурі!"

3 березня 2020 р.

1 березня 2020 року відбувся звітний концерт аматорів Новотроїцького району. Перше, що впадає в очі це повний зал вдячного глядача, який любить і щиро підтримує своїх артистів.

Друге, що відмітили для себе члени оглядової комісії, це те, що концертну програму складали переважно колективи сільських закладів культури. Працівники ЦКД прислухалися до побажань не показувати знані і відомі колективи Центру, які ми постійно бачимо на обласних заходах, ризикнули і вдало відзвітували.

І третій головний фактор успіху звітного концерту Новотроїцького району - це відповідальне ставлення до роботи, єдність та взаєморозуміння між працівниками ЦКД та директорами сільських закладів культури.

Захід складався з двох частин: звітний концерт «Моя пісня в душі, моя доля в культурі!» та вуличне дійство за народними традиціями святкування Масляної «Свято Колодки для кожної молодки!» з традиційними смаколиками та пригощаннями, які приготували та презентували господині з сільських Будинків культури та дошкільних навчальних закладів смт. Новотроїцьке.

Усі художні номери перед тим, як потрапити на сцену пройшли ретельний відбір. Керівники отримали поради та завдання з їх удосконалення. Проведена велика робота з доопрацювання та подачі на великому сценічному майданчику.

Своє мистецтво представляли: 10 ансамблів народної пісні, 2 вокальних ансамблі, 16 малих вокальних форм, 14 окремих виконавців, 16 хореографічних колективів, 1 театр мініатюр, 1 драматичний колектив, 6 читців, 1 вокально-хореографічний колектив, 1 вокально-інструментальний ансамбль, 1 мала музична форма, загальна кількість учасників заходу - 420 чоловік.

Оглядовій комісії було презентовано елемент нематеріальної культурної спадщини «Декоративний розпис Новотроїцького району». Цікавою була і форма презентації елементу – Заслужена майстриня народної творчості України Марія Гусак разом із студійцями гуртка «Сиваський віночок» розписали величезне панно у фойє другого поверху ЦКД розміром 4.70 х 3.0 метри.

Виставку декоративно-ужиткового мистецтва представляли 68 майстрів з 14 сільських закладів культури, у тому числі 7 любительських об’єднань та клубів за інтересами.

Головною і найбільшою цінністю звітного концерту була велика кількість зведених номерів, коли виступ солістів з одного закладу культури доповнює хореографія з іншого. Так, у концертній програмі були представлені вокально-хореографічні композиції: «Країна моя» (хореограф Ірина Варава); «Свіча» (хореографи Марина Жданова, Римма Костеріна, Ольга Процько); «Оберіг» (хореографи Ірина Варава та Юлія Сура), «Україна-родина» (хореограф Ірина Варава), які були створені таким чином, щоб підкреслити зміст вокального твору та додати йому нових барв. Яскраве враження справив молодіжний хореографічний флешмоб «Сучасний Бум», під час якого на сцені працювало 7 танцювальних колективів сучасного направлення з різних закладів культури.

Всі члени оглядової комісії висловлюють велику подяку працівникам Новотроїцького Центру культури і дозвілля за їх систематичну, високопрофесійну роботу, неймовірне прагнення вдосконалюватися та безмежну повагу до глядачів, бо тільки поважаючи людей, для яких працюємо, ми будемо затребувані і необхідні людям.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.