Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Високопілля запрошує на "КРОНАУ-ФЕСТ"

6 вересня 2019 р.

14 вересня Високопільська селищна об’єднана територіальна громада запрошує на регіональний фестиваль німецько-української культури «КРОНАУ-ФЕСТ». Цей проект став переможцем у конкурсі «Малі міста – великі враження», проведеному Міністерством культури в партнерстві з Асоціацією міст України.

Його оригінальність пов’язана з історією. У 1869 році німецькі колоністи оселилися на території сучасного Високопільського району, заснувавши тут групу поселень із центром у Кронау, яке в 1915 році отримало назву Високопілля.

Під час фестивалю у вас буде можливість ознайомитися з історичними пам’ятками Високопілля – млином Торліна, Кірхою, німецьким кладовищем, школою, музеєм, житловими будинками тих часів. У програмі свята: концертна програма, історично-краєзнавча та спортивна локації, виставка декоративно-ужиткового мистецтва, ярмарок традиційних страв німецької та української кухні.

На фестиваль запрошені представники німецької діаспори з Одеси, Дніпра, Кривого Рогу, Херсона, Миколаєва, будуть і гості з Німеччини.

Завітайте до смт.Високопілля на «КРОНАУ-ФЕСТ», початок фестивальних заходів о 16:00.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.