Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Великдень у Світлиці

8 квітня 2021 р.

На Благовіщення 7 квітня у Світлиці Херсонського обласного Центру народної творчості відкрилась виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Великдень у Світлиці».

Відкрилась вона задовго до Великодня, бо саме тут ОЦНТ планує проводити майстер-класи з писанкарства, семінари по просуванню місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини, інші камерні культурно-мистецькі заходи (зважаючи на карантин), і фахівці Центру хочуть, щоб ці події відбувались в атмосфері світлого яскравого великоднього свята.

У виставці взяли участь 247 майстрів з 27 громад Херсонщини. Є тут роботи і досвідчених заслужених майстрів народного мистецтва України, і вироби тих аматорів, які вперше представили свої творчі здобутки. В експозиції представлені різноманітні писанки у всій своїй красі, витинанки, вишивка, декоративний розпис, народна та авторська лялька, батик, декоративна кераміка та гончарні вироби, багато виробів у сучасних техніках, але пов’язаних стилістично з темою Великодня.

Карантин та холодна затяжна весна наклали відбиток на стан душі наших майстрів, і вони, сперечаючись з сірою сумною карантинною атмосферою, наситили свої роботи такими сяючими кольорами, візерунками, орнаментами, що відвідувачі виставки зразу відчувають цю яскраву, святкову, позитивну енергетику.

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує всім, хто долучився до організації виставки. Особлива подяка працівникам культури новостворених територіальних громад, які проявили свою активну творчу позицію. Сподіваємось, що виставка народного мистецтва у Херсонській Світлиці створить гарний настрій місцянам та гостям Херсону на всі Великодні свята.

Виставка працюватиме у будні дні до 18 червня. Не забуваємо про дотримання карантинних вимог!

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.