Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

В обласній раді відкрилась виставка "Мовою квітів"

28 квітня 2021 р.

28 квітня у стінах Херсонської обласної ради відкрилась персональна виставка самодіяльної художниці Ірини Іванюк, творча доля якої тісно пов’язана з Херсонщиною. Виставка носить поетичну назву «Мовою квітів» і якнайкраще підкреслює святковий настрій у переддні світлого дня Воскресіння Христового.

Хоча художниця – аматорка, бухгалтер за спеціальністю і не має фахової мистецької освіти, її роботи виконані професійно, насичені кольором та світлом, наживо передають яскраву енергію їх творця.

На полотнах Ірини Іванюк – безкраї таврійські степи і кургани, чарівні затоки з мальовничими плавнями. Є й велика кількість квіткових натюрмортів. В них простежується трепетна любов до навколишньої природи, вони передають пишну красу українських квітучих садів.

Символічну урочисту частину відкриття виставки розпочав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко. Він привітав і авторку, і організаторів - обласний Центр народної творчості на чолі з директором Володимиром Капелюшником. Завідувачка інформаційно-видавничим відділом ОЦНТ Наталя Вигоднер провела для глядачів короткий екскурс по експозиції виставки.

Всі присутні у творчому спілкуванні зійшлися на думці, що народне мистецтво збагачує і живить будь-яку людину, яка прагне до прекрасного. Воно потребує уваги, розуміння та підтримки і від вдячних глядачів, і від представників народу у владі.

Ми вітаємо Ірину Іванюк з цією чудовою подією у її творчому житті і бажаємо високих мистецьких злетів, міцного здоров’я та наснаги для подальших звершень і перемог!

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.