Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Святковий звіт Скадовщини!

10 березня 2020 р.

6 березня 2020 року у великій залі Скадовського районного Будинку культури, вщент заповненій глядачами, відбувся звітний концерт творчих колективів клубних закладів району, присвячений найчарівнішій, найпрекраснішій, найгарнішій половині людства - жінкам!

У фойє РБК на гостей чекала виставка робіт майстрів: О.Корсунської (художній розпис), В.Маркіна (макети кораблів), О.Друщенко-Каменської (авторська мініатюрна скульптура), Г.Дьякової (м’яка іграшка) та ін. У виставковій залі була представлена виставка народного фото-клубу «Парус» (кер. О.Бєлоус). У вестибюлі розташувались декілька романтичних, під настрій заходу, фото-зон.

Відкрився концерт яскравим виступом народного дитячого біг-бенду «Сурма» Скадовського РБК (кер. В.Білошапко).

Несподіваним весняним сюрпризом від чоловіків став виступ солістів-вокалістів семи клубних закладів Скадовського району. Повітряні кульки, феєрверки та гумористичні музичні вітання викликали бурхливі оплески глядачок.

Привітали жінок і очільники влади району та міста. Найактивніші жінки Скадовщини отримали від керівництва квіти, грамоти, подяки та подарунки.

На звітному концерті домінували вокальний, хореографічний та інструментальний жанри. У 19 номерах концерту взяли участь 120 чоловік.

Сучасне естрадне мистецтво було представлено 1 вокальним ансамблем, 5 малими формами та 6 солістами. Всі виступи солістів супроводжувались вдалими хореографічними номерами у виконанні 5 хореографічних колективів району.

Фінальним яскравим акордом концерту стала зведена вокально-хореографічна постановка на пісню Р.Скорпіона «Моя» у виконанні солістів-вокалістів клубних закладів району у супроводі народного ансамблю спортивного бального танцю «Каравела» разом з усіма учасниками концерту!

По закінченні заходу усіх присутніх привітав начальник управління культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації М.Линецький.

Оглядова комісія відмітила відповідальну роботу режисерів програми І.Безтравної та А.Чуп’як, вдалу роботу світлооператора Я.Загороднього та звукорежисера Р.Мельниченка, стильне тематичне оформлення глядацької зали і сцени від О.Биченко.

Справжнє свято аматорського мистецтва скадовських талантів відбулось завдяки спільному творчому підходу до справи фахівців районного Будинку культури на чолі з директором А.Волошиним, працівників сільських клубних закладів та всебічної підтримки голови районної ради О.Старенького, голови райдержадміністрації С.Покутньої та міської ради в особі О. Сокольчука.

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.