Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

"Скадовщина. На вітрилах творчості..."

3 березня 2021 р.

2 березня у Світлиці ОЦНТ відкрилась виставка образотворчого, декоративно-ужиткового та фотомистецтва «Скадовщина. На вітрилах творчості…» Проходить вона у рамках проєкту «Мистецтво однієї громади».

На цій виставці представлені роботи талановитих майстрів нашого південного причорноморського краю: картини, фотороботи, вишивка, художній розпис, ляльки, дерев’яні скульптури, історичні моделі кораблів, різноманітні вироби декоративно-ужиткового мистецтва. Презентовано більше 45 авторів і близько півтори сотні робіт.

На відкритті побували і привітали учасників виставки: директор Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА Михайло Линецький, мистецтвознавець, заступник директора обласного художнього музею ім..Шовкуненка Влада Дяченко, заслужений художник України Ольга Гоноболіна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Херсонського державного університету, кандидат педагогічних наук Віталій Ракович зі своїми студентами. Усі фахівці відмітили високий рівень художніх робіт, якість декоративних виробів та гарну організацію заходу.

Директор ОЦНТ Володимир Капелюшник подякував скадовчанам, нагородивши найактивніших учасників грамотами і відмітивши, що Скадовська громада по праву може пишатись і своїми талановитими майстрами та художниками, і своїми працівниками культури, які закохані у народне мистецтво і є справжніми професіоналами своєї справи.

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.