Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Шевченко очима лялькарок

3 березня 2021 р.

Протягом лютого – на початку березня 2021 року в інтернет-форматі проходила Всеукраїнська онлайн-виставка «Творчість Кобзаря очима лялькарок» за підтримки Херсонського обласного Центру народної творчості. Відбулась вона з нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Авторкою та координаторкою цього проєкту виступила знана на Херсонщині майстриня Олена Колодич з с.Чорнянка Таврійської громади. Співавтори та адміністратори ініціативної спільноти у ФБ «Секрети лялькарок» - народні майстрині України Світлана Лебедєва (м.Довжанськ Луганської області) та Яна Ісаєнко (м.Київ).

Учасниками виставки стали 54 майстрині з усієї України, які подали 65 творчих композицій з народної вузлової ляльки, що відображає уривки з поезій, живописні твори, малюнки, офорти, події та сюжети з біографії та творчості Т.Г.Шевченка.

Підсумком цього яскравого творчого проєкту стала масштабна фотогалерея та цікавий відеоролик. У переддень Шевченкової дати ініціативна спільнота «Секрети лялькарок» пропонує ще раз згадати життєвий шлях і творчість поета.

Висловлюємо щиру подяку майстриням за ентузіазм та активну творчу позицію, вагомий внесок у розвиток та популяризацію українського народного мистецтва та участь у проєкті!

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.