Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

НОВИНИ

Семінар з НКС

2 березня 2019 р.

1 березня на базі «Херсонської Світлиці» обласного Центру народної творчості відбувся семінар для культпрацівників області за темою «Нематеріальна культурна спадщина: виявлення, інвентаризація, популяризація».

На навчання приїхали більше 80 працівників культури з усіх районів та об’єднаних територіальних громад Херсонщини. Викладачами семінару були фахівці Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Світлана Коновалова – завідувач лабораторії досліджень нематеріальної культурної спадщини та Баженова Світлана - завідувач інформаційно-видавничим відділом.

Були розглянуті основні моменти в організації роботи з охорони нематеріальної культурної спадщини на місцевому рівні: моніторинг та визначення елементів НКС, основні принципи ідентифікації та документування, просування до переліків усіх рівнів.

В цікавій інтерактивній формі пройшло заняття за темою «Робота в громаді, фандрайзинг та основи проектного менеджменту», де були висвітлені основні моменти залучення небюджетних ресурсів, перші кроки до написання проектів.

Семінаристи мали змогу проконсультуватись з викладачами, задати питання по проблемам, з якими стикаються на місцях, отримати цінну інформацію по джерелах та інтернет-ресурсах, з яких можна черпати більш детальну інформацію для самостійного вивчення теми.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.