Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Семінар-нарада культпрацівників Скадовщини

9 вересня 2020 р.

08 вересня 2020 року в комунальному закладі «Скадовський районний Будинок культури ім. Шевченка» відбувся семінар-нарада для керівників клубних закладів району за участю працівників Херсонського обласного Центру народної творчості.

Відкрив нараду директор Херсонського ОЦНТ Володимир Капелюшник, пояснивши роботу клубних закладів Херсонської області в умовах карантину.

Начальник відділу креативних індустрій та нематеріальної культурної спадщини Олексій Абзелімов та методист Олена Захарченко розповіли про виявлення елементів нематеріальної культурної спадщини та підготовку гуртків і творчих колективів на підтвердження звання «зразковий» та «народний».

У питаннях оновлення нормативних документів у галузі культури та роботи клубних закладів в ОТГ допомагала розбиратись заступниця директора ОЦНТ Оксана Степанова.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської РДА Алла Кишкіна зазначила, що від сьогоднішньої роботи сільських будинків культури та клубів залежить їхнє майбутнє. А також подякувала усім працівникам культури району та ОЦНТ за участь в нараді.

Підвів підсумки наради директор Скадовського РБК, заслужений працівник культури України Анатолій Волошин.

Захід проходив в умовах дотримання всіх правил та норм МОЗ з протидії поширенню COVID-19.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.