Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Рушник Херсонщині

25 січня 2019 р.

У березні 2019 року Херсонщина святкуватиме 75 річницю створення області та у червні - Херсонського обласного Центру народної творчості.

Запрошуємо майстрів народного мистецтва, зокрема вишивальниць, взяти участь у створенні спільного арт-об’єкту «Рушник Херсонщині».

Ідея цієї акції – створити єдине полотно, яке буде складатись з окремих рушників, що будуть вишиті силами місцевих майстрів з назвами громад чи районів та орнаментами, які притаманні цьому регіону.

Районам, де компактно проживають етнічні громади, можна зареєструватись на кілька рушників (наприклад український та кримськотатарський, польський, білоруський та ін.).

Таким чином створиться великий спільний рушник, що презентуватиме розмаїття талантів нашої області та стане своєрідною вишиваною славицею Херсонщині.

Обласний Центр народної творчості зобов’язується надати полотно для вишивання рушника кожній громаді, що зголоситься на участь у цій акції.

Просимо у термін до 10 лютого 2019 р. зареєструватись на участь у акції, вказавши громаду чи район та прізвище вишивальниці або майстрів, які будуть створювати рушник від громади (вказати контакти).

Від оперативності та кількості учасників будуть залежати розрахунки та придбання матеріалів для акції.

Приблизні пропорції рушників: довжина полотна – 120 см; ширина полотна – 33 см; середина з вишитою назвою громади чи району – 50 см; орнаменти з боків - по 25 см; відступи від країв – по 10 см. 

Підсумком акції стане спільний флешмоб – з’єднання всіх рушників від громад у один великий «Рушник Херсонщині». Плануємо провести його у червні цього року у приміщенні «Херсонської Світлиці» в рамках святкування 75-ї річниці створення обласного Центру народної творчості.

Контактна особа – методист ОЦНТ з декоративно-ужиткового мистецтва Єлизавета Гусак: (0552-22-63-06; 097-946-11-83)

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.