Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

"Різдвяні Хорли"

22 січня 2021 р.

З 15 по 20 січня 2021 року в однойменній групі ОЦНТ на Facebook відбувся другий обласний фестиваль народної творчості «Різдвяні Хорли». За умовами карантину фестиваль проходив дистанційно.

Загальна кількість учасників фестивалю - 70 різножанрових колективів з 25 територіальних громад, а саме:

Чаплинської, Каланчацької, Нововоронцовської, Олександрівської, Борозенської, Великооолександрівської, Лазурненської, Скадовської, Олешківської, Мирненської, Музиківської, Білозерської, Виноградівської, Костянтинівської, Великолепетиської, Горностаївської, Високопільської, Милівської, Верхньорогачицької, Новотроїцької, Любимівської, Іванівської, Станіславської, Зеленопідської та м.Херсон.

Різнобарвною стрічкою виступів аматорів сцени кожного дня радував шанувальників народної творчості наш фестиваль.

Кожен міг насолоджуватися відео виступами фольклорних та етнографічних колективів, ансамблів народної пісні, колективів театрального та хореографічного жанрів, учасників малих вокальних форм, які представили новорічні програми, віншування, обряди «Меланки», «Кози», традиційні «Вертепи» та сучасні різдвяні пісні.

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує всім самодіяльним колективам та їх керівникам, юним учасникам та їх батькам за активну творчу позицію, вагомий внесок у збереження та популяризацію невмирущих народних традицій і любов до свого – українського!

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.