Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

"Різдвяні Хорли - 2020"

20 січня 2020 р.

19 січня на Водохреща на центральній площі села Хорли Каланчацького району відбувся Перший фестиваль народної творчості «Різдвяні Хорли».

Захід розпочався спільним виконанням колядки всіма учасниками свята, заспівувала відома на Херсонщині виконавиця - Ірина Чухалова.

З вітальним словом виступив голова Хорлівської сільської ради Олег Лебідь. Він подякував гостям - учасникам фестивалю - за те, що приїхали на гостинну хорлівську землю та побажав всім гарного і веселого відпочинку на заході.

Більше п’яти годин своє мистецтво дарували глядачам 22 творчих колективи, які приїхали з різних куточків нашого таврійського краю. Кожен із учасників підготував спеціальну святкову програму – колядки, щедрівки, вертепи, обряди «водіння Кози» та «Маланки» - усе відповідно до місцевої традиції.

І дійсно, родзинок на фестивалі було багато: одні вабили колоритом і самобутністю, інші — старовинними фольклорними елементами, ще інші - оригінальністю та безпосередністю.

Захід закінчився святковою лотереєю та яскравим виконанням щедрівки від вокального тріо Новотроїцького РЦКД, соліст - директор Центру Олексій Салов.

Одне слово, Перший фестиваль народної творчості «Різдвяні Хорли - 2020» пройшов яскраво і незабутньо, всі колядники отримали заслужені нагороди та подарунки.

За словами місцевих жителів, яскраве видовищне дійство тепер сміливо претендує на звання одного з найулюбленіших заходів, адже дарує Хорлам дух і настрій справжнього українського Різдва, відроджує національні традиції, зберігає безцінні перлини духовної спадщини наших предків.

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує всім самодіяльним колективам та їх керівникам, юним учасникам та їх батькам за активну творчу позицію, вагомий внесок у збереження та популяризацію невмирущих народних традицій і любов до свого - українського.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.