Контакти:

+38 (0552) 22-33-97
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

"Різдвяна майстерня" у Світлиці

5 січня 2022 р.

З 17 грудня 2021 р. до 19 січня 2022 р. у Світлиці Херсонського обласного Центру народної творчості працює «Різдвяна майстерня» - імпровізований хендмейд-простір, де всі охочі можуть власними руками під орудою майстринь Центру створити традиційні різдвяно-новорічні прикраси.

З давніх часів українські хати на Різдво прикрашались саморобними декоративними виробами з соломи, сухої трави, колосків та квітів. Тож, у нашій майстерні можна навчитись виготовляти Різдвяного павука - традиційну прикрасу з соломи, або сплести Дідуха – «українську ялинку». Також ми пропонуємо створити новорічний малюнок у техніці «вибійка» на еко-торбинці, виготовити ялинкову прикрасу з природних матеріалів, або зробити ажурну Різдвяну Зірку з соломинок.

Кожен майстер-клас ми починаємо з витоків традиції, розповідаємо яке значення і сакральний зміст вкладався у той чи інший символ.

За час роботи майстерні до нас завітали багато херсонців та гостей міста, які із задоволенням, деякі по кілька разів, відвідали наші майстер-класи. 

Ми раді, що поціновувачі давніх традицій охоче створюють Дух Різдва у своїх оселях власноруч разом з нами!

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.