Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Поетичний камертон Ліни Костенко

20 березня 2019 р.

 

19 березня, вся українська спільнота відмічала день народження нашої сучасниці, поетеси світового масштабу Ліни Костенко. Херсонщина також не лишилася осторонь цієї події. Вже п’ятий рік поспіль на Фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» з усієї області злітається найталановитіша молодь - художники, читці та вокалісти, які розкривають свої таланти, натхненні творчістю легендарної поетеси.

Цього року «Херсонська Світлиця» обласного Центру народної творчості гостинно приймала учасників в категорії «вокалісти» з Білозерського, Великоолександрівського, Олешківського, Новотроїцького, Бериславського, Каланчацького, Генічеськогого, Великолепетиського та Скадовського районів, Станіславської, Бехтерської, Музиківської, Чаплинської, Хрестівської, Григорівської та Асканійської об’єднаних територіальних громад.

43 номінанти взяли участь у прослуховуванні. У виконанні талановитих співаків звучали пісні різних композиторів на слова Ліни Костенко. Кожен молодий виконавець вклав у свій виступ любов і душу.

Журі фестивалю відібрало трьох кращих виконавців для Гала-концерту, який проходив у великій залі Херсонського музичного училища за участю Міністра культури України.

І місце зайняв вокальний ансамбль «Гармонія», керівник Юлія Бурлака (Херсонська ЗОШ № 30);

ІІ місце посіла Шиманська Марина, керівник Сергій Караванов (Хрестівська ОТГ);

ІІІ місце – Брюханова Лідія, керівник Анатолій Павлюк (Хрестівська ОТГ).

Обласний Центр народної творчості вітає всіх учасників та переможців і бажає і надалі не зупинятися й розвивати свій творчий потенціал.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.