Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Пам'яті Героїв Небесної Сотні...

18 лютого 2021 р.

Ми не маємо права забути ту страшну зиму, яка назавжди змінила Україну. Не маємо права забути, як Беркут бив і розганяв мирних людей, які співали Гімн. Не маємо права забути дзвонів Михайлівського собору та інших церков по всій Україні, які попереджали про небезпеку і кликали народ на Майдан. Не маємо права забути Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Юрія Вербицького та інших героїв. Не маємо права забути ті страшні дні, коли стріляли по беззбройних людях, коли по-звірячому добивали поранених, стріляли по медиках, які надавали допомогу, по журналістах і фотографах, які інформували світ про події в Україні.

Ми повинні схилити свої голови перед тими, хто заплатив дорогою ціною за світле майбутнє – перед мужніми і відважними людьми, які до останнього подиху захищали свободу і своєю жертовністю дарували нам вільну і незалежну державу.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони загинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

«Герої не вмирають!» - саме цими словами Україна згадує своїх синів і дочок, адже, в ті лютневі дні від нас пішли найкращі - ті, для кого справедливість, гідність, свобода, Україна – були не просто словами, а сенсом життя.

Нехай світла і вічна пам’ять буде Героям Майдану…

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.