Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

НОВИНИ

Опалені війною

13 травня 2019 р.

 

11 травня на базі Горностаївського селищного Будинку культури відбувся XIV обласний конкурс військово-патріотичної творчості «Опалені війною», в якому взяли участь колективи та окремі виконавці з Білозерського, Олешківського, Великолепетиського, Каховського, Новотроїцького, Верхньорогачицького Нижньосірогозького, Генічеського, Скадовського районів, міст Берислав, Каховка та Херсон, а також Тавричанської, Костянтинівської, Горностаївської, Хрестівської, Любимівської та Чаплинської ОТГ. Всього у конкурсі взяли участь 69 виконавських одиниць: 20 вокальних ансамблів, 15 колективів малих форм, 23 солісти, 5 хореографічних колективів, 5 читців і 1 поетичний театр - всього 315 учасників. Серед учасників конкурсу були і прикордонники Херсонського загону Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України, і члени місцевих спілок ветеранів Афганістану.

Горностаївщина, як завжди привітно зустрічала своїх гостей, усім представникам делегацій перед початком конкурсу вручили традиційні короваї. Конкурс тривав близько шести годин, репертуар колективів став більш сучасним, стало більше творів, які висвітлюють події сьогодення в Україні.

Переглянувши виступи конкурсантів, журі на чолі з Народним артистом України Харісом Ширінським підвели підсумки та розподілили призові місця наступним чином:

номінація «Вокальні ансамблі»

вікова категорія від 36 років

І місце поділили – арт-гурт «Кришталеві голоси» Чорнобаївського ПК Білозерського району, керівник І.Север’янова та народний вокальний ансамбль «Зорецвіт» Новотроїцького ЦКД, керівник Є.Угрюмов.

ІІ місце поділили – народний вокальний гурт «Гармонія» Чорнобаївського ПК Білозерського району, керівник заслужений працівник культури Українни В’ячеслав Татарінов та народний вокальний ансамбль «Зорянка» Горностаївського СБК, керівник І.Ташкінова.

ІІІ місце поділили - народний вокальний ансамбль «Лілея» Князегригорівського СБК Великолепетиського району, керівник М.Курас, народний ансамбль народної пісні «Вербиченька» Великоблаговіщенської філії Горностаївського СБК, керівник Л.Ільчук та ансамбль народної пісні «Наша пісня» Горностаївського СБК, керівник заслужений працівник культури України Л.Хоменко.

вікова категорія 18 – 35 років

І місце - вокальний ансамбль «unDecima» Херсонського училища культури, керівник Х.Блоцька.

ІІ місце - вокальний гурт «Забавні дівчата» Чорнобаївського ПК Білозерського району, керівник заслужений працівник культури України В’ячеслав Татарінов.

ІІІ місце – вокальний ансамбль «Мелодія» с.Долинське Хрестівської ОТГ, керівники І. Марчук та В. Федотова.

вікова категорія 13 – 17

ІІ місце - дитячий вокальний ансамбль «Роксоланочка» Великолепетиського РБК, керівник О.Токар.

 

номінація «Малі вокальні форми»

вікова категорія від 36 років

І місце поділили вокальне тріо «Теревені» Верхньорогачицького РБК, керівник О.Анцибор та народний квартет «Калини цвіт» Михайлівського СБК Скадовського району, керівник А.Токарчук.

ІІ місце – вокальне тріо «Гармонія» Нижньосірогозького РБК, керівник Т.Кахичко.

ІІІ місце – народний квартет «Крила» Генічеського РБК керівник, А.Корхут.

вікова категорія 18 - 35 років

І місце поділили вокальний дует «Sanrise» Олешківського ЦКД, керівник О.Сташенко та  вокальне тріо «Гранд» Генічеського РБК, керівник А.Корхут.

ІІ місце – вокальний дует у складі Ірини Марчук та Вікторії Федорової с.Долинське Хрестівської ОТГ.

ІІІ місце – дует «DoubleArt» Сагівського СБК Олешківського району.

вікова категорія 13 – 17 років

ІІ місце – вокальний гурт «Роса» Великолепетиського РБК, керівник О.Токар

 

номінація «Художнє читання»

ІІ місце – Лукіна Євгенія, Тавричанський СБК, керівник Т.Гатицька.

ІІІ місце – поетичний театр у складі: Анастасії Марчук, Віталіни Федорової, Вроніки Яцків с.Долинське Хрестівської ОТГ, керівник І Марчук.

 

номінація «Окремі виконавці»

вікова категорія від 36 років

І місце поділили - Крістіна Іноземцева - «Чаплинський культурно-мистецький Центр» та Володимир Мікула - соліст Великолепетиського РБК.

ІІ місце - Костянтин Лопаніцин, Бериславська спілка ветеранів Афганістану.

ІІІ місце - Денис Сєров, Олешківський ЦКД.

вікова категорія 18 – 35 років

І місце поділили - Світлана Кокляр, Великолепетиський РБК та Анастасія Литвиненко, Херсонський прикордонний загін Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України.

ІІ місце поділили – Кіра Слуцька, Чорнобаївський ПК Білозерського району та Анна Антипенко Великолепетиський РБК.

ІІІ місце – Світлана Левицька, Хрестівська ОТГ.

вікова категорія 13-17 років

І місце - Елла Москаль, Семенівський СБК Каховського району.

ІІ місце - Ілона Шутак, Нижньосірогозький РБК.

ІІІ місце – Світлана Стріла, ПК «Меліоратор» м. Каховка.

номінація «Хореографічне мистецтво»

ІІ місце – колектив «Імпульс» Генічеського РБК, керівник В.Майнуліс.

ІІІ місце – студія сучасного танцю «Азарт» Чаплинського КМЦ, керівник Л.Нірода та Самарська Наталія - солістка хореографічного колективу «Кdance» Олешківського ЦКД, керівник Ю.Кочубей.

Гран-При конкурсу виборов поетичний театр «Крок» Генічеського РБК, керівник А.Тютюнник.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.