Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Онлайн-семінари тривають

12 травня 2020 р.

11 травня відбулись дистанційні онлайн-семінари з театрального жанру для режисерів та художніх керівники аматорських театральних колективів, які пройшли у рамках спільного експериментального проекту Херсонського обласного Центру народної творчості, Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття та Чернігівського обласного Центру народної творчості.

Семінар «Херсон - Чернігів» на тему «Акторський образ у виставі» відбувся на базі Херсонського ОЦНТ. Спікером був актор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Євген Гамаюнов, модератором Олексій Абзелімов – провідний методист ХОЦНТ з театрального жанру. Слухачами стали режисери та керівники аматорських театральних колективів Херсонщини та Чернігівщини. Євген Гамаюнов розповів та поділився власним акторським досвідом над роботою з комедійним образом, а також надав рекомендації щодо правильного підбору репертуару та проведення репетицій з аматорами. Також відбулась домовленість про проведення другої частини семінару на базі Чернігівського ОЦНТ.

Семінар «Івано-Франківськ - Херсон» на тему «Роздуми про надзавдання» відбувся на базі Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття. Спікерами онлайн-семінару були: Олеся Пасічняк - Заслужена артистка України, актриса Івано-Франківського Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка та Андрій Кирильчук - актор та режисер Івано-Франківського театру, засновник театру пантоміми та живих скульптур «Mim», модератор семінару - Олег Деркач - актор театру та методист НМЦКіТ Прикарпаття.

Під час семінару спікери в інтерактивній формі «питання-відповіді» розповіли учасникам заходу про «надзавдання», поділились власним досвідом над сценічним втіленням вистави, розказали про роботу над окремими образами у виставі та надали рекомендації.

Зв'язок зі спікерами та слухачами онлайн-семінарів відбувався у режимі відео-конференцій у Facebook.

Кількість учасників показала, що і у аматорів, і у професіоналів театральної справи є бажання брати постійну участь у подібних заходах.

Херсонський обласний Центр народної творчості висловлює подяку спікерам та слухачам онлайн-семінару за активну позицію та зацікавленість у професійному зростанні. Сподіваємось, що нові форми творчого спілкування та співпраці стануть корисними для усіх учасників подібних заходів.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.