Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Одягнемо свій край у вишиванку

22 травня 2020 р.

21 травня у Всесвітній День вишиванки на Херсонщині пройшла культурно-мистецька дистанційна акція «Одягнемо свій край у вишиванку», ініціатором якої є Херсонський обласний Центр народної творчості. Відбулась вона вже вп’яте.

Участь у акції взяли 11 районів та 9 об’єднаних територіальних громад області, м. Каховка, Нова Каховка та Херсон. Крім колективних робіт було багато світлин від окремих мешканців Херсонщини, які захотіли показати свою творчість загалу. Учасники акції прикрасили у традиційні орнаменти вишиванок будівлі та присадибні ділянки своїх організацій, куточки у палісадниках на приватних подвір’ях, вестибюлі та зали у приміщеннях клубів, сільських рад, дитячих садків та ін.

На адресу Херсонського обласного Центру народної творчості надійшло кілька сотен світлин з вишитими рукотворами, оформленими друкованими банерами та розмальованими орнаментами огорож, споруд та різних об’єктів у парках, скверах та подвір’ях, оздоблених у вигляді традиційної вишивки квітників, клумб, фотозон та ін. І обов’язково всі учасники на світлинах були одягнені у яскраві, колоритні, різнобарвні вишиванки.

У цей день вся Херсонщина, як і вся Україна квітла вишиваною красою! Свято дійсно стало улюбленим і справді НАРОДНИМ!

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує всім креативним і талановитим, завзятим і працьовитим людям з активною творчою позицією – всім, хто долучився до акції «ОДЯГНЕМО СВІЙ КРАЙ У ВИШИВАНКУ!».

Ми сподіваємось, що наступного року нам теж буде чим здивувати Україну. Хай знає увесь світ - які талановиті наші земляки!

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.