Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Не забуваймо минулого в ім'я майбутнього...

18 листопада 2020 р.

28 листопада ми згадаємо всіх, хто втратив життя під час голодоморів у минулому столітті. Багато років пройшло відтоді, як нашу землю спустошила одна із найстрашніших в історії людства кара голодом. То була жахлива сторінка для нашого народу. Мільйони невинно загублених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах - ось чорний слід Голодомору.

Наше завдання - зберегти пам’ять про все, що відбулося на українській землі. І героїчне, і трагічне. Спільна пам’ять та спільна історія мають об’єднувати нас, робити сильнішими. Це фундамент нашого майбутнього.

Вшанувати невинні жертви трагедії, дбати про могили загиблих - обов’язок держави, суспільства, кожного, хто вважає Україну своєю Вітчизною.

Херсонський обласний Центр народної творчості пропонує збірку "Жнива скорботи" - сценарії заходів різних форм, підготованих фахівцями ОЦНТ  та нашими колегами з мистецьких та клубних закладів України. (див. на нашому сайті у розділі Методматеріали - Сценарії.)

Також ви можете скористатись матеріалами спеціального проєкту – «Спогади про Голодомори 1922, 1933 та 1947 років, записані на Херсонщині». Проєкт  є результатом спільної праці фольклориста, етнографа, заслуженого працівника культури України, Кавалера ордену «За заслуги» ІІІ ступеню Віктора Кисіля та фахівців Херсонського ОЦНТ. Диск презентує аудіо записи спогадів жителів Херсонщини, записаних протягом 1997-2017 р.р. у селах Олешківського, Білозерського, Голопристанського, Горностаївського, Каховського, Іванівського, Бериславського, Нововоронцовського, Нижньосірогозького, Великолепетиського, Скадовського районів; міст Херсон і Каховка. Зміст та аудіо записи дивіться на нашому сайті ось ТУТ.

Сподіваємось, що ця добірка та аудіо записи стануть у нагоді режисерам та культорганізаторам при підготовці тематичних  заходів.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.