Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Нарада директорів клубних закладів області

16 грудня 2018 р.

14 грудня в обласному Центрі народної творчості на базі Херсонської Світлиці відбулась нарада директорів МПК, РБК та базових клубних закладів ОТГ. Участь у нараді взяли представники з 14 районів та 17 об’єднаних територіальних громад області.

Відкрив нараду директор ОЦНТ В.Капелюшник, який ознайомив керівників клубних закладів області з Проектом Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження нормативів забезпечення населення клубними закладами», формами функціонування клубних закладів об’єднаних територіальних громад. Також було піднято питання про створення Херсонського обласного осередку Всеукраїнської творчої Спілки працівників клубних закладів та майстрів народного мистецтва.

Про підготовку аналітичних звітів клубних закладів області та про проведення спільних культурно-мистецьких заходів у 2019 році, присвячених 75-річчю Херсонської області та обласного Центру народної творчості виступила заступник директора ОЦНТ О.Степанова.

Завідувач відділу аматорського мистецтва Є.Коваль ознайомила учасників наради з циклом різдвяно-новорічних заходів (благодійна акція, виставка, свято за народними традиціями, флеш-моб та ін.).

З рейтингом активності участі районів та ОТГ у обласних культурно мистецьких заходах та сайтом ОЦНТ ознайомила завідувач інформаційного відділу Центру Н.Вигоднер.

Для учасників наради працівники ОЦНТ підготували театралізовану програму «Вечорниці на Андрія, або паті в українській хаті». З яскравим гумором на народним колоритом вони продемонстрували глядачам, як поєднати етнографічний матеріал за народними традиціями з сучасними формами роботи та методами організації дозвілля.

Учасники наради також відвідали ІІІ Південний фестиваль книги та читання «Книжковий Миколай».

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.