Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

"На варті мирного життя"

13 жовтня 2020 р.

14 жовтня – є особливим днем для кожного українця. Це свято Покрови, День українського козацтва, день офіційного створення Української Повстанської Армії та День захисника України – свято сили, мужності і слави! І звичайно ж, обласний Центр народної творчості не зміг лишитися осторонь такої події.

Сьогодні ми мали честь вітати зі святом військовослужбовців Національної Гвардії України та Херсонської зенітно-ракетної бригади. Впродовж заходу військові мали змогу насолодитися невеличкою концертною програмою «На варті мирного життя», яку для них підготували юні артисти вокальних студій міста. Також, неабияке захоплення у молодих вояків викликали майстер-класи, організовані працівниками ОЦНТ: виготовлення шкіряного браслету, виготовлення гончарних виробів та декоративний розпис, де вони із задоволенням перетворювали використані боєприпаси на витвори мистецтва.

І наостанок хлопці відвідали Херсонську Світлицю, де в цей день відбулося відкриття виставки – сімейного проекту, учасника АТО Сергія Селезньова та його дружини Олени.

Захід пройшов у теплій та затишній атмосфері, з використанням всіх санітарних норм.

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.