Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

На Херсонщині розквітають Писанкові сади

29 квітня 2021 р.

Сьогодні у всіх куточках Херсонщини розквітли Писанкові сади. За доброю традицією у Чистий четвер фахівці обласного Центру народної творчості яскраво переобладнали свою прибудинкову територію: прикрасили дерева, облаштували декілька тематичних експозицій та фотозон. Перехожі із задоволенням фотографувалися у яскравому Писанковому саду.

Також, прямо на тротуарній частині біля Центру провели невеличкий майстер-клас, під час якого кожен бажаючий міг розмалювати свою декоративну писанку, пташку чи квіточку, почепити її на дерево, або за бажанням забрати з собою.

Цю добру і гарну традицію Херсонський обласний Центр народної творчості започаткував ще у 2015 році і з цього часу кожен рік працівники культури всієї області напередодні Великодніх свят створюють гарний настрій жителям своїх громад.

Цього року протягом передсвяткового тижня до Центру сотнями надходять світлини, у яких наші колеги представляють свої заходи, тематичні роботи своїх майстрів, великодні дерева і навіть сади.

З кожним роком до акції «Писанковий сад» долучається все більше бібліотечних установ, загальноосвітніх, дошкільних закладів та окремих ентузіастів.

Для того, щоб в умовах карантину ми мали творче спілкування, найкращі світлини опубліковані у групі ОЦНТ «Культура – це ми!», де культпрацівники області можуть переглянути роботи своїх колег, поділитися  ідеями, прокоментувати, порадіти за себе та інших.

На сьогоднішній момент участь у акції взяли 15 територіальних громад області. Багато фотоматеріалів поприходило із окремих сільських рад. За святкові дні ми очікуємо на фотозвіти з усіх куточків Херсонщини.

Особлива інтрига виникла в групі навколо світлин конкурсу великодніх фотозон, де переможців обирають не члени журі, а учасники - голосуванням за допомогою вподобайок. Після Великодніх свят на офіційній сторінці ОЦНТ у Фейсбуці буде опубліковано інформацію про переможців конкурсу.

Суспільне. Херсон
Телеканал Твій плюс

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.