Контакти:

+38 (0552) 22-33-97
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

"Ми - майбутнє України!"

22 червня 2021 р.

ХІV відкритий фестиваль молодіжних культур «ЕКСТРИМ» пройшов 18-20 червня у Залізному Порту на базі туристичного комплексу «Море–Divan» і як завжди, зібрав найталановитішу молодь Херсонщини.

Цьогорічний фестиваль проходив під патріотичним гаслом «Ми – майбутнє України!» і був присвячений двом найважливішим ювілейним датам для нашої держави – 30-й річниці Незалежності та 25-й річниці Конституції України.

Участь у заході взяли вокалісти та хореографічні колективи з Білозерської, Великокопанівської, Високопільської, Таврійської, Каланчацької, Бехтерської, Лазурненської, Рубанівської, Верхньорогачицької, Каховської, Новокаховської та Херсонської територіальних громад. Загалом цього року у програмі фестивалю взяли участь 42 виконавські одиниці, це близько 250 учасників.

Фестиваль проходив у два етапи: 18 червня - відбірковий тур, 19 червня – феєричний Гала-концерт, де найкращі молоді виконавці змогли подарувати глядачу свої таланти.

Учасники фестивалю запалили своєю творчою енергією все узбережжя, зібравши навколо сцени величезну кількість глядачів. Кожен номер був по-своєму цікавим, неповторним та креативним. Програма складалась як з українських популярних творів, так і сучасних хореографічних та вокальних номерів. Фестивальну програму вели талановиті та завзяті ведучі - Олена Захарченко та Олександр Гмирін. Креативним виступом розпочав гала-концерт молодіжний клуб «МODERN» Високопільського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Т. Чередніченко) з програмою «Хто, як не ми прославить Україну!», додавши патріотичної ноти фестивалю.

Яскравим фіналом свята став спільний виступ солістки народної вокальної студії «Джерела» Новокаховського Палацу культури Анастасії Щербань та хореографічних колективів з Новокаховської та Таврійської громад: народного ансамблю сучасного танцю «Роксолана» (керівник О. Рубаненко), ансамблю сучасного танцю «Тандем» (керівник Сніжана Кольченко) та зразкового хореографічного колективу «Оксамит» (керівник О. Крохмалюк).

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує за допомогу у проведенні фестивалю керівництву розважального комплексу «Чіга-Біга», директору туристичного комплексу «Море–Divan» Світлані Дудар та всім хто долучився до організації та проведення цього неймовірного святкового дійства!

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.