Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Моя мандрівка Європою

19 травня 2020 р.

18 травня завершилась обласна челендж-акція для художників-аматорів «Моя мандрівка Європою». Цей захід був присвячений святкуванню Дня Європи в Україні, бо всі ми мріємо жити у процвiтаючій, розвинутій державі, сподiваємось на щасливе майбутнє, а також бажаємо відкривати для себе нові горизонти, вільно подорожувати.

Усі, хто має хист до малювання протягом тижня до 16 травня могли надсилати свої роботи – пейзажі та сюжетні картини тих місць у Європі, у яких пощастило побувати, або тих, де мріяли подорожувати наші художники.

На електронну пошту ОЦНТ надійшло кілька десятків робіт учасників з Білозерського, Великолепетиського, Великоолександрівського, Іванівського районів області та міста Херсону.

На полотнах самодіяльні художники зобразили Париж, Венецію, Прагу, Барселону, Санторіні, Лондон та багато інших архітектурних та історичних живописних куточків Європи. Багато хто виклав і свої фото з тих місць, де їм довелось побувати.

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує всім, хто долучився до акції і бажає нових творчих доробок та цікавих мандрівок! Нехай усі ваші мрії здійсняться!

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.