Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Моя мандрівка Європою

4 травня 2020 р.

Челендж-акція для шанувальників образотворчого мистецтва

Шановнi друзi!

Незабаром свято, яке об'єднує нас мрiєю та стимулом жити у процвiтаючій, розвинутій державі, стремлінням до кращих звершень, сподiванням на щасливе майбутнє, а також бажанням відкривати для себе нові горизонти, вільно подорожувати. Це День Європи!

Цього року в Україні цей день відзначатиметься 16 травня. І саме з нагоди цього свята Херсонський обласний Центр народної творчості пропонує вам взяти участь у дистанційній челендж-акції #моямандрівкаєвропою.

До акції можуть долучитись всі, хто має хист до малювання.

Давайте згадаємо свою улюблену мандрівку, або мрію про неї, до країни Європи. Потрібно намалювати місце, яке вам запам'яталось найбільше, або місце, де ви мрієте побувати. Ті, хто подорожував Європою, може доповнити малюнок своєю світлиною.

Наприклад, мені запам'яталась чарівна Прага та її величний Карлів міст! А яке європейське місто залишилося у вашому серці?

Надсилайте ваші роботи на електронну адресу ХОЦНТ ocntkherson@ukr.net з приміткою для Соколенко, розміщуйте свої малюнки на Facebook з хештегом #моямандрівкаєвропою, передавайте естафету колегам по мистецькому цеху і діліться своєю творчістю та гарними спогадами з нами!

Координатор акції – Ольга Соколенко (099-716-78-04)

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.