Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Марафон святкових заходів

21 травня 2019 р.

Неймовірне свято української душі, юності та талантів провів 17 травня Херсонський обласний Центр народної творчості, об’єднавши у яскравий марафон барвистий ярмарок майстрів до Всесвітнього Дня вишиванки та танцювальне дійство «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи» до Дня Європи в Україні.

Свій талант демонстрували глядачам близько 60 майстрів народного мистецтва та біля 650 танцюристів зі всієї Херсонщини - це аматори з: Скадовського, Білозерського, Олешківського, Генічеського районів, Музиківської, Виноградівської та Білозерської об’єднаних територіальних громад, селищ Комишани, Сонячне, Зеленівка Херсонської міської ради та колективи закладів культури та освіти м.Херсон.

На ярмарку майстрів гості свята та учасники марафону могли побачити та придбати яскраві та колоритні вироби народних умільців: вишивку, гончарство, етноприкраси, народну ляльку та багато іншого.

Танцювальний марафон тривав протягом 5 годин, а глядачі та учасники насолоджувались святковою атмосферою, яскравими та запальними танцями. Всі вони творили добру справу, долучившись до благодійної акції «Вишиванка рятує життя». Під час марафону було зібрано 6 тис. 980 грн. на ліфкування восьмирічної пацієнтки онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячого лікарні Ельзи Сеїдової.

Всі учасники отримали грамоти і сувеніри від Херсонського обласного Центру народної творчості, а також солодкі подарунки від депутата Херсонської міської ради Руслана Рубана. Естафету марафону підхопив обласний Академічний музично-драматичний театр ім.М.Куліша. Веселою когортою юні танцюристи приєднались до карнавальної ходи на честь відкриття Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.