Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Літній Дивограй

13 червня 2019 р.

Літо - не тільки пора сонця, моря і завершення навчання в школі, це активний відпочинок та знайомство з різноманітними цікавинками.

З 03 по 11 червня на базі етнокультурного комплексу «Херсонська Світлиця» обласного Центру народної творчості пройшли пізнавально-розважальні програми для дітей «Літній Дивограй» та майстер-класи із декоративного розпису.

На цих програмах побували учні із загальноосвітніх шкіл та гімназій міста а також міського Центру німецької культури. Вони мали змогу в цікавій інтерактивній формі доторкнутися до традицій нашого народу, узнали як відпочивали та розважались у літній період їхні однолітки багато років тому.

Господар та Господиня «Світлиці» провели декілька традиційних дитячих ігор та розваг, урізноманітнивши їх і сучасними формами та мультиплікаційними героями. Діти із великим задоволенням і розважалися, і отримували цікаву пізнавальну інформацію про традиції наших предків.

Герої програми «Літній Дивограй» подарували гарний настрій і дітлахам смт.Нововоронцовка в рамках проведення районного дитячого пісенного фестивалю «Співуче джерельце».

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.