Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

І вчимо, і навчаємось!

12 лютого 2020 р.

 

11 лютого на базі «Світлиці» Херсонського обласного Центру народної творчості відбулась обласна нарада директорів міських, районних Будинків культури та базових клубних закладів об’єднаних територіальних громад.

У нараді взяли участь 52 представники з 12 районів та 19 громад області.

З вітальним словом звернувся до присутніх начальник управління культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Михайло Линецький. Про основні проблеми, з якими можуть стикнутись культпрацівники при моделюванні прогнозованої мережі клубних закладів у майбутньому виступив заступник начальника управління Ігор Мазур. Про перспективи співпраці обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша та клубних закладів розповів Генеральний директор театру Олександр Книга.

Першим пунктом робочого плану було обговорення проекту Положення про проведення обласного Огляду аматорського мистецтва «Перлини рідного краю», який висвітлив директор ОЦНТ Володимир Капелюшник.

Про підсумки річних аналітичних звітів та про планування спільних обласних заходів доповіла заступник директора ОЦНТ Оксана Степанова. Актуальну тему для всіх культпрацівників – виявлення, збереження та популяризацію елементів нематеріальної культурної спадщини на Херсонщині - висвітлила завідувачка відділом аматорського мистецтва ОЦНТ Євгенія Коваль.

Презентації кращих зразків проведеної роботи зробили методисти Центру – куратори районів: Олексій Абзелімов «Традиція лозоплетіння на Великоолександрівщині», Лариса Варега «Прадавній напій Асканійських степів – «Чабан-чай» та Альбіна Хвостенко «Технологія вишивки «розтинанки» в традиції сім’ї Куземських с.Миролюбівка Нововоронцовського району».

Завідувачка інформаційно-видавничим відділом ОЦНТ Наталя Вигоднер презентувала друковану продукцію Центру та підвела рейтинг активності районів і ОТГ у обласних культурно-мистецьких заходах.

Серед ОТГ області ІІІ місце посіли працівники культури, аматори народної творчості та майстри декоративно-ужиткового мистецтва Каланчацької громади; ІІ місце Виноградівська громада, І місце – аматори та майстри Чаплинської громади.

Серед районів області ІІІ місце поділили Каховський та Олешківський райони, ІІ місцеВеликолепетиський район, І місце у рейтингу поділили аматори народної творчості та майстри декоративно-ужиткового мистецтва Білозерського та Великолександрівського району.

Наприкінці наради колеги поділились досвідом, озвучили спільні для всіх проблеми фінансування та кадрового голоду, обмінялись контактами та отримали методичне забезпечення в електронному вигляді.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.