Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

"Гончарна майстерня "VogneDana" - Світогляд"

13 жовтня 2020 р.

13 жовтня напередодні Дня українського козацтва та Дня Захисника України у «Світлиці» Херсонського обласного Центру народної творчості відкрилась виставка – сімейний проєкт майстрів Олени та Сергія Селезньових «Гончарна майстерня «VogneDana» - Світогляд».

Олена і Сергій стоять у лавах козаків Каланчацького куреня Прогноївської паланки Херсонського коша Українського війська Запорізького Низового. У 2015-2016 роках Сергій брав участь у бойових діях на Сході України. І навіть там не забував про своє захоплення, збудувавши в окопі піч для випалювання і виготовляючи для бійців різноманітні глиняні вироби та сувеніри. Син Руслан теж пішов шляхом віськового, служив на контрактній основі в лавах Національної Гвардії та у 2017 році був учасником АТО.

На виставці представлені роботи останніх років талановитого подружжя. Тут і керамічні музичні інструменти, картини у техніці батику, розпис акрилом, керамічні панно та декоративні підвіски, етнічні маски з інкрустацією міддю, і велика кількість гончарних та керамічних виробів, виготовлених за різноманітними технологіями та техніками. Кожен виріб несе особисту неповторну енергетику, має свою історію, свій меседж, презентує незвичайний світогляд майстрів.

Олена та Сергій мають багато креативних ідей, своє особисте бачення українського керамічного мистецтва. Давнє гончарне ремесло вони вдало трансформують у сучасні форми та кольори, наповнюючи традиційні предмети вжитку новим змістом та особливим призначенням.

Виставка працюватиме у Світлиці ОЦНТ протягом місяця. Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує всіх, кого цікавить світогляд та мистецькі надбання талановитих майстрів нашого краю.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.