Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

«EliDance fest - 2019»

12 квітня 2019 р.

6 квітня 2019 року в м. Херсоні відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль «EliDance fest - 2019», організаторами якого виступили Херсонська обласна асоціація спортивного танцю та Херсонський обласний Центр народної творчості.

У конкурсній програмі фестивалю взяли участь 40 колективів з міст Нікополь, Хмельницький, Одеса, Миколаїв, Херсон та аматорські колективи з Херсонської області.

Херсонщина на конкурсі була представлена наступними хореографічними колективами: «Сари-Булат» Новотроїцького ЦКД, «Багіра +» Великоолександрівського РБК, «Каравелла» Скадовського РБК, «Дивертисмент» Бериславської музичної школи, «Ручеек» Новокаховського МПК та «Первоцвіт» Новокаховської школи мистецтв, «Райдуга» Голопристанського РБК, «Фієста» Білозерської музичної школи, «Dance style» та «Живчики» з Каланчака, «Грація» з м.Таврійськ, «Веселка» с.Надеждівка Хрестівської селищної ради, «Грація» з Великої Лепетихи та колективи «Барвограй», «Бриз», «Імпульс», «Тандем», «Еміне» з Генічеського району.

Наші колективи отримали І, ІІ та ІІІ місця у різних номінаціях та вікових категоріях.

Гран-При Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «EliDance fest - 2019» виборов зразковий хореографічний колектив «Фієста» Білозерської музичної школи, керівник Ірина Гореєва.

Організатори вдячні всім колективам-учасникам та бажають успіхів у вдосконаленні виконавської майстерності, натхнення, цікавих постановок та нових перемог!

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.