Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Добра багато не буває

8 червня та 11 червня в рамках благодійної акції «Добра багато не буває» Херсонський обласний Центр народної творчості провід ряд майстер-класів з декоративного розпису. Заняття провела методист ОЦНТ Єлизавета Гусак.

Майстер-класи проходили на базі Херсонського міського центру німецької культури та навчально-виховного комплексу №29 для дітей із вадами слуху.

Під час проведення заходу дітям було розказано про історію виникнення декоративного розпису, митців, що популяризували його на теренах нашої країни, про техніку та основні кольори. Діти із великим задоволенням слухали, а потім спробували свої сили у розписі.

Лінія за лінією, колір за кольором у кожного із них виходила своя оригінальна, неповторна, колоритна замальовка. Майстер-клас, що тривав одну годину, пролетів, наче декілька хвили, і в кінці у кожного із учнів на парті вже була готова робота. І хоча роботи були недосконалі і відрізнялись від художніх творів майстрів декоративного розпису, але ці малюнки були зроблені дітьми, що намагались бути як ніколи щирими і відвертими.

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.