Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

День вишиванки 2021

25 травня 2021 р.

Колоритно, яскраво та насичено пройшов День вишиванки у Херсонському обласному Центрі народної творчості.

Ранок почався з відеоролику «Зранку одягни вишиванку!», який був підготований з фотографій працівників Центру у вишиванках.

В рамках заходів до цього дня ХОЦНТ підготував обласний фотофлешмоб «Матусина вишиванка», участь у якому взяли 28 громад Херсонщини. З кожної з них до нас надійшли фотопортрети майстринь-вишивальниць старшого віку, які вишивали сорочки для своїх рідних і близьких. Чуттєві фото наших бабусь та матусь серед свого шиття стануть золотим фондом та гордістю нашого краю.

Відеоролик «Матусина вишиванка» можна переглянути на сайті ОЦНТ та на офіційній сторінці у Фейсбук за посиланням: https://ocnt.pro.kherson.ua/user; https://www.facebook.com/aleksei.abzelimo/videos/4017278211726351.

Протягом цього святкового дня фахівці Центру підготували сюрприз для мешканців та гостей Херсону, які ще не придбали вишитих сорочок. На зеленій галявині перед будівлею ОЦНТ цілий день працювала імпровізована «костюмерна» та яскрава фотозона, де всі бажаючі могли одягнутись у національні строї та зробити колоритне фото на згадку. Перебіг подій цього дійства дивіться на Фейсбук:

https://www.facebook.com/ocntkherson/videos/102007794880433.

Наприкінці дня були підведені підсумки щорічної обласної акції «Одягнемо свій край у вишиванку!», яка традиційно згуртовує працівників культури і освіти, органів місцевого самоврядування, пересічних жителів громад та районів нашого краю навколо ідеї національної самоідентифікації, вираження патріотичної громадянської позиції, впровадження у сучасне життя та побут національного українського колориту у найрізноманітніших його формах та проявах.

До ОЦНТ надійшли фотозвіти з 16 громад області. Наші краяни не тільки одягли вишиті сорочки, але й прикрасили традиційними національними орнаментами свої будівлі, паркани, клумби, тротуари та ін. Ми впевнені, що цього дня не було жодного куточка у нашому краї, де б не майоріли яскраві вишиті узори.

 

"Зранку одягни вишиванку!"
Обласний фотофлешмоб "Матусина вишиванка"
"Як ми одягали херсонців у вишиванку!"

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.