Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Благодійна мистецька акція "ДоброДар"

19 листопада 2020 р.

Шановні колеги!

Вся Україна зараз долучилася до збору коштів для нашої маленької землячки Марійки Сахно, в якої діагностовано рідкісне захворювання – спінальна м’язова атрофія Вердніга-Гофмана першого типу.

Культурно-мистецька спільнота Херсонщини неодноразово об’єднувалась для добрих і благодійних справ. І цього разу ми також не можемо стояти осторонь цієї біди, яка спіткала молоду родину з м.Таврійська.

Тож Херсонський обласний Центр народної творчості оголошує обласну культурно-мистецьку благодійну акцію «ДоброДар».

На першому етапі акції обласний Центр народної творчості проводить збір новорічно-різдвяних сувенірних виробів, виготовлених руками майстрів вашого району, громади, міста чи села, закладу культури чи освіти.

Це можуть бути декоративні ялинки, ялинкові прикраси, статуетки та підвіски у вигляді бичка – символа року, різного роду обереги, ляльки-мотанки, дідухи та інші рукотвори, головне щоб вони мали художню цінність та презентаційний вигляд.

На другому етапі акції надані вироби декоративного мистецтва будуть реалізовані протягом грудня в групі ОЦНТ «Культура – це ми!» (https://www.facebook.com/groups/348675059743274) , на відкритті обласної Різдвяно-новорічної виставки «Місяцелік» у Світлиці ОЦНТ, на інших святкових заходах та групах у Facebook.

Пропонуємо і вам також провести на місцях різноманітного роду заходи, направлені на допомогу Марійці Сахно та переказати кошти на її рахунок.

Карта Приватбанку: Сахно Д.И. 5168 7574 1503 7094

Для підсумків обласної благодійної акції «ДоброДар» просимо вас надсилати фото чеків ваших переказів, так ми будемо мати загальну картину нашої з вами спільної праці.

Тож відгукніться на наш заклик, майстри народного мистецтва, колеги та просто небайдужі люди, надайте до ОЦНТ свої творчі роботи, або придбайте у майстринь дарунок для своїх рідних і тим самим зробіть свій внесок у добру і благородну справу.

Будемо сподіватись, гарна справа, яку ми з вами задумали, знайде відгук у серцях добрих людей і врятує маленьке життя і здоров’я дитині. І перефразовуючи слова відомої щедрівки хочеться сказати: «Добрі люди - на здоров’я...»

Збір виробів буде проходити з 1 по 19 грудня 2020р. за адресою ОЦНТ: м.Херсон, пр-т Ушакова, 16, каб.№10.

Висвітлення ходу акції буде здійснюватися у засобах масової інформації, на сайті ОЦНТ та на інших Інтернет-ресурсах.

Координатор акції: Євгенія Коваль – 050-677-33-02;  097 217 67 05.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.