Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Благодійна акція під час марафону

 «Українці – нація добра!» - такий девіз лунав 17 травня, під час проведення танцювального марафону «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи!» до Дня української вишиванки та Дня Європи, який було організовано обласним Центром народної творчості.

Цього року танцювальний марафон був благодійним. Він був направлений на збір коштів для дітей з онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.

Площею постійно мандрувала «Скринька життя», куди всі, хто бажав, могли покласти невеличкі кошти, підтримавши благодійну акцію та допомагаючи хворим дітям. І глядачі, і учасники марафону, і майстри народного мистецтва долучилися до цієї благородної справи.

Також в рамках заходу було проведено благодійний аукціон, де глядачі могли придбати дві малесенькі вишиванки для дівчинки і для хлопчика, які виготовили майстрині ОЦНТ. Отримані з аукціону кошти - 800 грн. також потрапили до «Скриньки життя».

Сьогодні 18 травня в.о. директора Херсонського обласного Центру народної творчості Володимир Капелюшник, депутат обласної ради Руслан Рубан та координатор благодійної акції Євгенія Коваль доставили скриньку до обласної дитячої лікарні. Перерахована сума склала 4 тис.814 грн.55 коп.

Обласний Центр народної творчості дякує всім небайдужим та чуйним людям, які підтримали нашу ініціативу, адже чужих дітей не буває. То ж, давайте творити добро разом!

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.