Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Полонія

Обласне польське товариство «Полонія»

Засновано у 1996 році, на сьогоднішній час головою є Розалія Ліпінська. Товариство налічує більше 400 членів.

Головною метою активу товариства є відродження та розвиток, збереження та пропагування польської національної культури, вивчення мови та національних традицій. Члени товариства є учасниками, наукових, культурних, туристичних, семінарських навчань, круглих столів, заходів в інших містах, організаторами різнопланових пізнавальних, культурних заходів в Херсоні. Члени товариства є постійними учасниками Всеукраїнського фестивалю національних культур «Таврійська родина» в місті Генічеську, фестивалю «Дружба народів» в м. Миколаєві, є одними з найколоритніших учасників масового заходу в Херсоні «Дні Європи». При СШ №16 відкрито музей польських воєводств.

Товариство бере участь у підготовці та проведенні урочистих заходів на честь польського генерала Маріуша Заруського. Голові товариства «Полонія» Розалії Ліпінській було вручено державну нагороду «Золотий Хрест» за заслуги перед Польщею.

При товаристві вже багато років працює творчий фольклорний колектив, який є постійним учасником багатьох заходів як у місті так за його межами.

Колектив створено у 1996 р.
Адреса: 
м. Херсон, вул. Маяковського, 27

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.