Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Палітра

Зразкова художня студія «Палітра» Скадовського районного будинку культури

 

Зразкова художня студія «Палітра» Скадовського районного Будинку культури створилася у 1991 році. Вже у рамках підготовки до 100-річного ювілею міста (1994) було проведено першу виставку художніх робіт, присвячених Скадовську.

Упродовж 27 років, від дня заснування, керує студією Микола Бут, учні якого завжди заявляють про себе цікавими доробками. Оригінальні роботи членів студії присвячені екологічній тематиці, історії козацтва, сучасним подіям. У 2003 році студія «Палітра» отримала звання ─ «зразкової».

Крім малювання, юні художники оволоділи мистецтвом розпису морських каменів, грампластинок, дерева. Тематичні виставки організовуються до релігійних та офіційних свят. Улюблена ж справа всіх студійців – це художнє оформлення вікон будинку культури перед новорічними святами.

Чимало вихованців студії назавжди пов’язали своє життя з образотворчим мистецтвом, стали художниками, дизайнерами і архітекторами. У студії пишаються такими випускниками, як О.Довгий, М.Степаненко, І.Великолуг, А.Компанієць. Прославляють вони рідне місто своїм талантом, перемагаючи у конкурсах та влаштовуючи персональні виставки.

Юні шанувальники пензля змістовно і цікаво проводять зустрічі з художниками і колекціонерами міста, їздять на екскурсії до художніх музеїв Херсону та інших міст України.

Головною темою їхньої творчості є природа Скадовського краю.

Колектив створено у 1991 р.
Tel.: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.