Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Недільна Світлиця

Народний жіночий клуб «Недільна Світлиця» Великоолександрівського районного Будинку культури

Народний жіночий клуб «Недільна світлиця» працює у Великій Олександрівці з 1992 року з ініціативи бібліотекаря Великоолександрівської ЦБС Наталії Семенівни Рубан, яка і була незмінним керівником клубу майже 19 років, до травня 2011 року. Це була її ідея - згуртувати в стінах бібліотеки місцеву інтелігенцію зрілого віку – колишніх учителів, медиків, працівників культури, державних службовців, ветеранів війни і праці - людей, які багато працювали у своєму житті, здобули шану і повагу, людей відкритих до чужого болю й готових поділитися своїм життєвим досвідом, думками й мріями. 
Звання «народний аматорський колектив» Клуб отримав у 2012 році. На сьогоднішній день, керівником клубу є редактор Великоолександрівської центральної бібліотеки Лариса Критченко, яка підтримує ідею – зробити бібліотеку для жінок-читачів, які досягли пенсійного віку, центром соціальної активності, місцем спілкування і відпочинку, а також, місцем, де можна отримати будь-яку інформацію.
Метою клубу є сприяння відродженню й популяризації духовної та культурної спадщини українського народу, кращих українських та зарубіжних літературних, мистецьких, музичних творів.
Засідання відбуваються щомісячно, в останню неділю місяця. Членами клубу є 28 чоловік. Це люди творчі, талановиті, соціально-активні, різного віку і професій.

Керівник: 
Колектив створено у 1992 р.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.