Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Каховські зорі

Народне любительське об’єднання «Каховські зорі» Каховського міського Палацу культури «Меліоратор»

 

Об’єднання створено у 2003 році. У складі цього об’єднання – хоровий колектив ветеранів праці, що налічує 32 чоловіка. Керівник – Юрасова Валентина Сергіївна.

Пенсіонери займають активну життєву позицію. Вони учасники всіх масових заходів Палацу культури. Також у складі об’єднання чоловічий квартет, тріо, група читців.

Учасники об’єднання - часті гості міських краєзнавчих конференцій, що проходять у Каховському історичному музеї. Саме тут вони спілкуються з молоддю міста, передаючи естафету героїчного покоління від батька до сина, від сина до онуків.

Воєнно-патріотичне виховання молоді – основна задача клубного об’єднання. Вечори-зустрічі, вогники, диспути, конференції, круглі столи, де збираються представники молодіжних громадських організацій, ось неповний перелік тих форм роботи, які є в арсеналі клубу.

Учасники об’єднання співпрацюють з міською громадською організацією «Надія». Вони часті гості у геріатричному пансіонаті та у клубі «Вихідного дня».

Не одне свято, ні одна акція не проходить без учасників клубного об’єднання. Вони бажані гості у ветеранів міст Берислав, Гола Пристань, Горностаївка, Херсон, Асканія-Нова, В.Лепетиха та ін.

Ветерани часті гості у дитячому будинку «Радість». Разом з дітлахами вони не раз відпочивали, проводили конкурсні програми на березі Дніпра.

Колектив створено у 2003 р.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.