Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Херсонський міський Центр німецької культури та ділового співробітництва

Центр німецької культури та ділового співробітництва було створено 18 березня 2001 року координаційною Радою. На сьогодні товариство знаходиться під керівництвом молодої енергійної людини Лариси Миколаївни Дворнікової. Товариство зареєстровано в регістрі України як організація етнічних німців, які проживають в місті Херсоні.

При Центрі німецької культури створено клуби за інтересами та молодіжна організація. Мета – збереження культурної спадщини німецького народу, відродження зразків національного костюму, кухні, обрядів, національне народне рукоділля тощо. Клуб об’єднує різні вікові категорії – від 8 до 80 років.

Члени товариства організовують та проводять багато різнопланових заходів – Дні культури, вечори національного танцю та пісні, працюють художні гуртки, в 2017 році започатковано та проведено Регіональний фестиваль німецької культури «Кронау-фест».

Члени Центру та аматорські художні колективи є активними учасниками багатьох міських, обласних, регіональних, всеукраїнських фестивалів, конкурсів, національних свят, які проводяться в інших регіонах України.

Колектив створено у 2001 р.
Адреса: 
м. Херсон, вул.Суворова, 29

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.