Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Гей, заграйте, музиченьки

Укладач.: Святенко Л.М.

 

 

Репертуарний збірник для ансамблів народних інструментів

Партитури

 

Музична творчість споконвічно вважалась найсильнішим засобом впливу на духовний світ людини. Народно-інструментальний жанр вимагає творчого пошуку, оновлення інструментарію і музичного репертуару.

Характерною рисою звучання ансамблів мішаного складу є наявність різноманітних інструментів та тембрів, гармонічне поєднання яких створює своєрідний колорит інструментовки.

Ансамблі малих форм популярні в наші дні. Потреба в оновленні та розширенні репертуару змушує керівника колективу самостійно перекладати, інструментувати, робити транскрипції, володіти методами відбору та аранжування музичних творів для інструментальних ансамблів.

Запропоновані музичні твори є різними за ступенем складності, характером, технічними завданнями. Виконувати твори можна для слухачів різної аудиторії, на певних мистецьких заходах.

У збірник ввійшли твори зарубіжних та українських композиторів, перекладення й обробки народної музики. Підібраний репертуар є підгрунтям для формування і розвитку в учасників колективу їхніх музичних здібностей, художнього мислення, творчої інтуіції, виконавського досвіду.

Даний збірник призначений для учнів Дитячих музичних шкіл, аматорських народних колективів, шкіл естетичного виховання молоді, студентів музичних навчальних закладів I-II рівнів акредитації.
 

Репертуарні добірки