Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Чонгар-сад

Зразкова студія декоративного розпису «Чонгар-сад» Генічеського РБК

 

Студію «Чонгар-сад» було створено у 1975 році. В ній навчаються мистецтву декоративного розпису діти від 10 до 16 років.

Керівник студії – Ліхачова Надія Іванівна - вчить їх бачити і відтворювати красу, розуміти її. Вона вводить дітей у неповторний світ із квітами: добрими, злими, незграбними і приємними, загадковими і реальними звірами та птахами, які завдяки буйній фантазії обертаються на величальні пісні, що йдуть від серця до серця.

У 1981 році студія отримала звання «Зразкова дитяча». Заняття у студії проводяться за авторською програмою Надії Іванівни, в основі якої лежить: навчати юних художників бачити та відтворювати навколишній світ, розуміти прекрасне. Зміст методики студії: «Намалюй свою квітку». Тому, коли приходиш до студії, то немов би потрапляєш у казковий світ квітів, які рясніють з картин. Різні за тематикою роботи дітей вражають своєю сонячністю, щирістю. На аркушах юних аматорів розпису – загадкові квіти, звірята й квітучі дивні дерева. Всі роботи яскраві, барвисті, з багатою творчою фантазією, високомайстерні.

Студійці та його керівник знаходяться у постійному творчому пошуку, вдосконалюють свою майстерність, мають великий потенціал для реалізації творчих задумів. Як результат – це персональні виставки студійців, їх участь у виставках картин різного рівня: від місцевих до всеукраїнських. Їх роботи неодноразово відзначалися Почесними грамотами, дипломами, подарунками.

Керівник: 

Ліхачова Надія Іванівна

член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України
Колектив створено у 1975 р.
Tel.: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.
Це захист від ботів.