Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Степанова Оксана Богданівна

Посада: 
Заступник директора

Народилась 08 січня 1977 р. на Херсонщині у смт. Каланчак.

У 1998 році здобула вищу освіту в ХДПІ ім.Крупської, у 2018 закінчила Херсонський Державний університет, факультет «культури і мистецтв» за напрямом підготовки культурологія.

Працює в обласному Центру народної творчості з 2003 року. З лютого 2006 обіймає посаду заступника директора з основної діяльності.

Постійний член журі та оглядових комісій обласних масових заходів. Неодноразово працювала у якості помічника режисера святкових концертів до державних свят.

Безпосередньо займається організацією та підготовкою масових заходів Центру, залучає кваліфікованих фахівців для розробки методичних рекомендацій, сценаріїв, репертуарних добірок та є відповідальною за випуск усієї друкованої продукції ОЦНТ, очолює комісію Центру з прийому річних аналітичних звітів районних клубних закладів області.

Степанова О.Б. є одним із ініціаторів створення та видання методично-репертуарного  альманаху «Культура – це ми» та впровадження в області Почесної відзнаки кращим культпрацівникам «За вагомий внесок у розвиток культури на Херсонщині».