Контакти:

+38 (0552) 22-33-97
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Маменко Галина Геннадіївна

Посада: 
майстер декоративного розпису

Маменко Галина Геннадіївна працює художнім керівником Голопристанського районного Будинку культури. Має власний яскравий творчий доробок – оригінальний авторський стиль декоративного розпису. Роботи майстрині вирізняються багатою творчою фантазією, надзвичайною яскравістю кольорів, любов’ю до народного мистецтва та до рідного краю.

Природа та фауна мальовничої Голопристанщини, де мешкає майстриня, надихнула її на ідею оригінального оформлення побутових предметів декоративним розписом. Південь України сповнений красою краєвидів, барвистою рослинністю, є невичерпним джерелом натхнення майстрині для створення цікавих флористичних мотивів розпису дерев’яних виробів.

Своєю любов’ю до образотворчого мистецтва, народної творчості, майстриня надихає й дітей, що відвідують гурток декоративно-ужиткового мистецтва Голопристанського РБК, керівником якого вона являється. У своїй роботі велике значення надає формуванню у дітей естетичних смаків, розкриває важливе місце образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у житті, допомагає виявити та розвивати творчі здібності вихованців, допомагає опановувати основи різних видів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. На заняттях з гуртківцями виховує національно-патріотичні почуття, любов та повагу до української історії і культури, вивчає та відтворює зразки традиційних ремесел, притаманних Таврійському краю.

Невід’ємною частиною роботи майстрині є активна особиста участь та участь вихованців у виставках до Дня міста, творчих звітах Голопристанського РБК, у обласних культурно-мистецьких заходах, які проводить Херсонський обласний Центр народної творчості, а також у багатьох фестивалях народного мистецтва, що відбуваються за межами області.