Контакти:

+38 (0552) 22-33-97
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Красновська Інна Сергіївна

член Національної Спілки майстрів народного мистецтва

Інна Красновська народилась у Криму, в місті Джанкої у 1969 році. Закінчила бібліотечне відділення Сімферопольського училища культури. І потім доля привела її в Херсонську область у селище Каланчак, де вже близько 30 років працює в централізованій бібліотечній системі.

Із народження Інна захоплюється малюванням. І як би за день не стомилася, надвечір з радістю бере пензля в руки і малює… Без цього не уявляє свого життя. А під час малювання створює вірші, тому що поетичне слово, як веселкові кольори, передає дивовижні почуття серця і душі.

В 2014 році, Інна закінчила Херсонське училище культури, відділення «Декоративно-прикладне мистецтво» і стала дипломованим спеціалістом. Свої знання, своє вміння майстриня з радістю передає дітям, під її керівництвом у Каланчацькій районній бібліотеці для дітей успішно працює гурток «Юні фантазери».

Інна постійно у творчому пошуку: вона створила свій авторський стиль, працює над його вдосконаленням. Неодноразово роботи художниці експонувалися в Херсоні.

У 2005 році були представлені в Національному комплексі «Експоцентр України» в Києві. У 2013 році отримала диплом учасника Всеукрїнського фестивалю «Писанковий рай - 2013». Майстриня проводила майстер-класи по авторському розпису та пластиліновому живопису в Аутлет-містечку «Мануфактура» і дитячому мистецькому центрі К.Ющенко «Світлиця» у 2014 році.

Як визнання її успіху – членство у Херсонській обласній спілці майстрів народної творчості «Дніпровська палітра».

Інна вважає, якщо її роботи покращують людям настрій, дарують радість і відчуття окриленості, значить недаремно «приходять» в цей світ. А ще художниця захоплюється розписом на дерев’яних виробах, морському камінні, кераміці. Один із головних творчих напрямів це –авторська писанка.

Багатозначні філософські картини Інни Красновської виконані в притаманній їй змішаній техніці, не залишають нікого байдужим, дарують тепло і радість буття

З 2008 року, закохалася в складну та дуже цікаву техніку малювання пластиліном. Пластилінографія - це мистецтво на перетині двох класичних зображальних жанрів: «плаского» живопису і об’ємної скульптури, принцип якого полягає в створенні пластиліном ліпної картини на паперовій або іншій основі, завдяки чому зображення виходять об’ємними.

Живописні пластилінові візії Інни передають почуття, сни, враження, відчуття в незвичайних квіткових образах і життєрадісній кольоровій гаммі.

Недарма свій творчий напрям самодіяльна художниця назвала «Цвітиці» - від слів «цвіт», «світ», «квіти», «птиці», «святитись» - як символ душі людини, у кожній з яких Інна «бачить» особисту «цвітицю» особливого кольору, яку можна намалювати або ж зліпити із пластиліну.

Та й сама Інна пише вірші, пронизані глибоким теплом і філософським змістом, вірою та любов’ю, щирі, відверті, прості і зрозумілі.

Наприкінці 2017 року у виставковій залі Херсонської філії Спілки художників України відбулась персональна виставка художниці під назвою «Птахи і квіти посеред зими…»