Контакти:

+38 (0552) 22-33-97
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Гладченко Ганна Григорівна

Посада: 
майстриня з художньої вишивки

 

 

Народилась в смт.Холми Чернігівської обл. 07.05.1954 р. За освітою – монтажник електронного обладнання. Працювала майстром на Херсонському заводі напівпровідників.

З самого дитинства займалась рукоділлям, бо виросла в сім’ї, де поважали ремесло. Дід був знатним чоботарем, тітки – талановитими кравчинями і вишивальницями.

Ганна Григорівна самостійно опанувала всі види традиційної української вишивки, художню гладь, ришельє, хардангер, золоте шиття та ін. Із задоволенням ділиться своїми вміннями і надихає людей до цього виду творчості.

Майстриня говорить про себе: «Зараз можу з гордістю заявити, що я – істинна поціновувачка української традиційної вишивки і з любов’ю та радістю присвячую цьому виду народного мистецтва більшу частину свого часу. Моя улюблена справа – вишити свій твір, поєднавши воєдино техніки, орнамент, колір, традиції і фантазії, душу і серце, думки і почуття. У кожного з нас є своя дорога в житті, і щастя – коли ти йдеш цим шляхом і розумієш, що він – твій.»

Роботи Ганни Гладченко експонуються на всіх обласних виставках народного мистецтва в ОЦНТ, Херсонському художньому музеї ім.О.Шовкуненка, виставковій залів НСХУ, експоцентрі «Український дім» та ін.