Контакти:

+38 (0552) 22-33-97
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Абзелімов Олексій Леонідович

Посада: 
Завідувач відділу креативних індустрій та нематеріальної культурної спадщини
Олексій Леонідович Абзелімов

Народився 23 квітня 1986 року в Херсоні. Навчався в Херсонському училищі культури за спеціальністю «Народна художня творчість», здобув кваліфікацію організатора культурно-дозвілевої діяльності, режисера театралізованих народних свят та обрядів.

У 2014 році закінчив Херсонський державний університет, факультет культури і мистецтв за спеціальністю: художня культура, режисура шкільних театрів. Підвищив свою освіту у Миколаївській філії Київського національного університету культури та мистецтв на факультеті менеджменту і бізнесу, кафедра «документознавство та інформаційні системи».

В ОЦНТ працює з вересня 2016 року. Займається організацією фестивалів, конкурсів та семінарів з театрального жанру, є постійним ведучим обласних культурно-масових заходів.З 1 вересня 2020 р. займає посаду завідувача відділу креативних індустрій та нематеріальної культурної спадщини.

Лауреат ІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу читців імені Т.Г.Шевченка у 2014 та 2018 р.р. (Київ), призер ІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу «Лиманські зорі» 2017, 2018 р.р (Миколаїв), лауреат ІІ ступеню Міжнародного конкурсу читців «Шевченко єднає народи» (Київ, 2018).