Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

Херсонському обласному центру народної творчості – 73!

73 роки тому, 26 червня 1944 року розпочалась історія Херсонського обласного Центру народної творчості, коли за рішенням обласного виконавчого комітету у м.Херсоні було створено обласний Будинок народної творчості.

Історія Центру, як і історія нашої країни зазнавала змін у напрямках та формах своєї роботи, бо основною нашою функцією завжди була і є - реалізація державної політики в галузі народної творчості та культурно-дозвіллєвої діяльності.

У творчому доробку ОЦНТ - велика кількість різножанрових фестивалів, конкурсів, концертів, творчих лабораторій та семінарів, видання цілої низки репертуарно-методичних збірників, альманахів та аудіо дисків. За плечима - перемоги у професійних конкурсах, участь у фольклорно-етнографічних експедиціях, всеукраїнських та міжнародних культурно-мистецьких заходах. Попереду - амбітні плани на створення на базі ОЦНТ культурно-етнографічного осередку та впровадження у культурне життя наших краян нових сучасних інноваційних форм творчої діяльності.

Ми вітаємо з Днем народження рідний Центр, всіх, хто працює в ньому зараз, всіх, хто працював тут у минулі роки, і всіх, хто співпрацює з нами у галузі культури та народного мистецтва.

Бажаємо процвітання, довгої творчої ниви та здійснення всіх планів, націлених на єдину мету – стремління підтримувати і спільними зусиллями примножувати традиції наших предків, зберігати і плекати унікальні перлини дивовижного світу народної творчості.