Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

грудня 2020

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З Новим Роком та Різдвом Христовим

вас вітає Херсонський обласний Центр народної творчості!

 

Від щирого серця, з теплом і любов'ю

Бажаємо щастя й міцного здоров'я!

Щоб успіх і радість на кожному кроці

Стрічались повсюди у Новому році!

 

Хай вдалими будуть усі наші справи,

І хай буде мирною наша держава.

Бажаємо успіхів, сил, довголіття

29 грудня 2020 р.

Спілкуємось дистанційно!

23 грудня Херсонський обласний Центр народної творчості провів обласну онлайн-нараду керівників міських, районних Будинків культури та базових клубних закладів об’єднаних територіальних громад Херсонської області на платформі ZOOM. Загальна кількість учасників – 65 чоловік.

23 грудня 2020 р.

"Місяцелік"

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, у Світлиці Херсонського обласного Центру народної творчості відкрилась обласна виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Місяцелік».

Метою організаторів було представити розмаїття талантів майстрів та художників-аматорів Херсонщини у різних видах та жанрах як традиційного, так і сучасного прикладного мистецтва.

Сама назва виставки – «Місяцелік» - говорила про традиційний народний календар і свята, пов’язані з давніми обрядами та ремеслами наших пращурів.

18 грудня 2020 р.

Етно-новини від блогерки Христини. Традиція лозоплетіння

Випуск 1. Лозоплетіння

Херсонський обласний Центр народної творчості презентує цикл відео сюжетів «Етно-новини від блогерки Христини», в якому буде йти мова про елементи нематеріальної культурної спадщини Херсонської області.

Перше відео познайомить глядачів з елементом НКС «Традиція плетіння з нечищеної, неколеної лози на Великоолександрівщині».

Якщо у вас виникло бажання, щоб Христина розказала у своєму блозі і про ваш елемент НКС, пишіть на електрону адресу обласного Центру народної творчості: ocntkherson@ukr.net

17 грудня 2020 р.

Вчимося піару

 

4 листопада та 8 грудня 2020 року Херсонським обласним Центром народної творчості були проведені два обласних онлайн-семінари для фахівців клубних закладів на тему «Піар як інструмент для просування власного культурного продукту».

8 грудня 2020 р.

"На Катерину - пов'яжи хустину!"

З 1 по 7 грудня до Дня української хустки Херсонський обласний Центр народної творчості провів яскравий етно-флешмоб «На Катерину – пов’яжи хустину!».

Цілий тиждень ми спостерігали за неймовірно колоритним калейдоскопом кольорів та візерунків. Жінки та дівчата різного віку представляли нам свої креативні, цікаві, деколи зворушливі, дивовижні світлини, які ще раз довели  – українські жінки найкращі!

7 грудня 2020 р.

"Відлуння козацької слави"

Для розповсюдження кращих зразків клубної роботи у напрямку вшанування захисників України та популяризації козацьких традицій Центром народної творчості було проведено конкурс сценарної майстерності «Відлуння козацької слави». Конкурс був присвячений трьом святам, дуже важливим і значущим для кожного українця, які відмічаються 14 жовтня, це: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

9 грудня 2020 р.

"Ти - солдат України!"

 

       6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Це загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців, яке давно заслужило всенародну повагу і шану. З нагоди цього Дня Херсонський обласний Центр народної творчості презентував творчий відеопроєкт «Ти - солдат України», який мав за мету привітати зі святом всіх українських військовослужбовців.

Над проєктом працювали:

- автор ідеї: Оксана Степанова - заступник директора ОЦНТ;

- відео та аудіо монтаж: Олексій Абзелімов – завідувач відділу КІ та НКС;

6 грудня 2020 р.